Www.l-star.pl

Www.l-star.pl
Poszukujesz najlepszej szkoły jazdy i nie wisz którą wybrać ? To świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy L-star przygotuje cie do egzaminu jak żadna inna szkoła. Od drugiej połowy 2009 roku dzięki mediom jest przedstawiona zdawalność w postaci rankingów. We wszystkich zajmujemy czołowe miejsca.Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą reklamą nie są spoty w radiu, plakaty czy tony ulotek – naszą reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania. Jeśli chcesz zdać prawo jazdy koniecznie odwiedz naszą strone i zapisz się już dziś!

Szczegóły strony www.l-star.pl:

Podlinkuj stronę www.l-star.pl:

Www.l-star.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Do naszych priorytetów należą: stworzenie przyjaznej, domowej atmosfery oraz zapewnienie jak najlepszych warunków do rozwijania osobowości, zdolności i zainteresowań dzieci, podążanie za indywidualnym tempem rozwoju dziecka, respektowanie jego potrzeb, wspieranie w dążeniu do samodzielności i niezależności, przygotowanie dziecka do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami oraz problemami, rozbudzanie jego ciekawości świata, spostrzegawczości i wrażliwości, rozwijanie wyobraźni twórczej, spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, uczenie odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych, partnerska współpraca z rodziną dziecka, kładzenie nacisku na aktywność fizyczną oraz kulturę osobistą dziecka. Do naszego Promyczka zapraszamy Dzieci z Bielska-Białej, które ukończyły 2 rok życia.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz na nasze www, najelsza szkoła jazdy ! »

  Marzysz o prawie jazdy? Chcesz już jeździć samochodem? A wiąż nie masz odwagi aby wybrać sie na kurs ponieważ bojisz się egzaminu ? Zapraszamy do nas! Szkoła jazdy L-star na rynku działamy od 2008 roku.Z nami przygotujesz sie do egzaminu tak że będzie to dla ciebie drobnostka.Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą wizytówką nie są spoty reklamowe czy tony ulotek a lubdzie usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych. Jeśłi jesteś zainteresowany serdecznie zapraszamy na naszą strone.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa szkoła jazdy radom : L-star.pl »

  Prowadzone przez nas wykłady, bogate są w multimedia co poprawia jakośc nauki. Posiadamy oświetlony plac manewrowy z lokalizacją gwarantującą możliwość ćwiczenia zadań manewrowych na każdych zajęciach praktycznych. Zajęcia są prowadzone w dogodnych godzinach od 7.00 do 21.00.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.dobreosk.pl »

  Najlepszy kurs jazdy dla kierowców na platformie dobreosk.pl. Materiał szkoleniowy został precyzyjnie opracowany i w zakresie każdej kategorii prawa jazdy został podzielony na lekcje, które skutecznie przeprowadzą Państwa przez proces szkolenia, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://sklep.sphcredo.pl/ »

  Studio Promocyjno - Handlowe "Credo” Jacek Bogusławski to firma tworzona wyłącznie przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem, świadczy o tym korzystna opinia klientów. Co oferujemy? podręczniki z zakresu transportu drogowego, materiały do wyposażenia sal wykładowych, oznakowania pojazdów szkoleniowych, druki niezbędne podczas prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców, a także pomoce dydaktyczne, które stanowią wsparcie dla wykładowców. Do tej pory udostępniliśmy ponad 200 pozycji. Naszymi najpopularniejszymi produktami są „Przewodnik Kursanta kat. B" oraz płyty z pytaniami egzaminacyjnymi "Prawko Special".

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »